Özel Sektör

Sustainable Brands Turkey 2022 13-16 Eylül Tarihleri Arasında Düzenleniyor

Sustainable Brands Turkey 2022; 13-16 Eylül tarihleri arasında, “Recenter&Accelerate” temasıyla geçmişe yeniden odaklanıp geleceği planlayarak dönüşümü hızlandırmak amacıyla düzenleniyor.

Sürdürülebilir Markaların Büyük Buluşması (Sustainable Brands Turkey 2022), 13-16 Eylül tarihleri arasında, Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleşiyor.

Sustainable Brands amaç odaklı markaları ve liderleri bir araya getiren küresel bir topluluk. Sustainable Brands Turkey 2022 ise “Recenter&Accelerate” temasıyla geçmişe yeniden odaklanıp geleceği planlayarak dönüşümü hızlandırmak amacıyla düzenleniyor. Alanının en iyi örneklerinin mevcut durumunun inceleneceği organizasyonda, başarıyı hızlandırmaya yardımcı olabilecek şeyler üzerinde ortak bir noktada buluşulacak.

Alanlarında uzman konuşmacılar, en yeni liderlik becerileri ve yetkinlikleri, iş modellerini geniş ölçekte baştan yaratan iş modellerini keşfetmeye yönelik vaka incelemeleri ile müşteriler, tedarikçiler, yatırımcılar, çalışanlar ve topluluklarla olan ilişkileri dönüştürmek için ilham kaynağı sunacak.

Buluşmanın Odak Noktaları
  • Bizi ileriye taşımak için geçmişimizden alınan çeşitli dersleri yeniden ortaya çıkarmak
  • Sınıfının En İyisi: Bugün yolu kimler gösteriyor?
  • Marka liderliğindeki başarıyı ve istediğimiz geleceği hızlandırmak için “Koridorun diğer ucuna” bağlanan kapsayıcı hikayeler nasıl yaratılıyor ve anlatılıyor?
  • “Amaç” ile aynı hataları yapmaktan nasıl kurtulunur?
  • Talep ve davranışları dönüştürmek için perakende/marka işbirliğinin kuvvetli yönlerini açığa çıkarmak,
  • Önemli metrikler- hedefler belirleyebilmek, etkiyi sayısallaştırabilmek ve paydaş taleplerini dengeleyebilmek,
  • Zıtlıkların ötesinde, farklılıkları kapsayıcı, birleştirici hikayeler yaratabilmek.
SB Brands Turkey’de “Yenileme” Konuşulmuştu

Sustainable Brands® Global Platformu’nun Türkiye buluşması olan SB Turkey 2021, pandemi nedeniyle ikinci kez dijital olarak gerçekleşmişti. “Regeneration (Yenilenme)” temasıyla yapılan etkinlikte, sürdürülebilirlikte önem kazanmaya başlayan Rejeneratif Markanın iş yapış biçimlerinden tüketici davranışlarına kadar geleceği nasıl şekillendireceğini tartışılmıştı.

About Post Author