Video

Sinemasal Akademi Borusan Defne Kampüsü Özel #Geleceğeİlham Buluşması | Enes Kaya

Geleceğe İlham Buluşmaları’nın bu bölümünde Sosyal Girişimci ve Sinemasal Kurucusu Enes Kaya’yı ağırladık. Çocuk ve gençlerin kültür sanat ve bilim.

Okumaya Devam Et
Video

23 Nisan Özel #Geleceğeİlham Buluşması | Dr. Bahar Eriş

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özel programıyla bir aradayız. EKOIQ Genel Yayın Yönetmeni  Barış Doğru moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz Geleceğe.

Okumaya Devam Et
Video

Mart’ta #Geleceğeİlham Buluşması: Ebru Baybara Demir ve Türev Uludağ | 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Moderatörlüğünü Barış Doğru’nun yaptığı Borusan Geleceğe İlham Buluşmaları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel yayınında, Sosyal Gastronomi Şefi Ebru Baybara.

Okumaya Devam Et
Video

Ocak’ta #Geleceğeİlham Buluşması: Dr. İzel Levi Coşkun | Girişimcilik ve Sürdürülebilirlik İlişkisi

EKOIQ Genel Yayın Yönetmeni Barış Doğru  moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz Geleceğe İlham Buluşmaları’nın yeni bölümünde konuğumuz Mazars Denge CEO & Kurumsal Sürdürülebilirlik.

Okumaya Devam Et
Video

Aralık’ta #Geleceğeİlham Buluşması: Alemşah Öztürk | Sürdürülebilirlik ve Dijital Dünya

EKOIQ Genel Yayın Yönetmeni  Barış Doğru  moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz Geleceğe İlham Buluşmaları’nın yeni bölümünde, konuğumuz AKQA GRUP CEO’su Alemşah Öztürk ile.

Okumaya Devam Et
Video

Kasım’da #Geleceğeİlham Buluşması: M. Serdar Kuzuloğlu | Teknoloji ve İnsan

EKOIQ Genel Yayın Yönetmeni  Barış Doğru  moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz Geleceğe İlham Buluşmaları’nın yeni bölümünde konuğumuz gazeteci/yazar @mserdark. İnsan ve teknoloji odağında.

Okumaya Devam Et
Video

Ekim’de #Geleceğeİlham Özel: Doğa ve İnsan İlişkisi

EKOIQ Genel Yayın Yönetmeni Barış Doğru moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz Geleceğe İlham Buluşmaları’nın yeni bölümünde konuğumuz Orman Yüksek Mühendisi Doç. Dr. Cihan.

Okumaya Devam Et
Video

Haziran’da #Geleceğeİlham Özel: Sürdürülebilirlik İletişimi

Medya, sürdürülebilirliğin doğru anlaşılması ve bu alandaki farkındalığın geliştirilmesi üzerinde etkili bir araç. Dolayısıyla medya, sürdürülebilirlik iletişiminde önemli bir role.

Okumaya Devam Et
Video

23 Nisan’da #Geleceğeİlham Özel: Çocuklar, Gençler ve İklim Krizi

Atatürk’ün bir ülkeyi miras bıraktığı çocuklarımıza acaba bugün biz nasıl bir dünya bırakıyoruz? Türkiye, çocuklara ve gençlere 23 Nisan ve.

Okumaya Devam Et
Video

8 Mart’ta #Geleceğeİlham Özel: Sürdürülebilirlik ve Kadın Mücadelesi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, ismiyle sadece dünyanın yarısını ilgilendiriyormuş gibi gelebilir. Aslında erkekleri ve kendini kadın ya da erkek.

Okumaya Devam Et