Ekonomi

Ekonominin İtici Gücü KOBİ’ler İzmir Zirvesinde Buluşuyor

28 Şubat’ta İzmir’de gerçekleştirilen KOBİ Zirvesi’nde, ekonominin önemli ve itici gücü olan KOBİ’lerin ihtiyaçları ve sorunları ele alınacak. Sekiz oturumdan oluşacak zirvede, KOBİ’lere yönelik çözüm önerileri ve fırsatlar da değerlendirilecek.

Ekonominin önemli ve itici gücü olan KOBİ’lerin ihtiyaçları, sorunları ve çözüm önerileri KOBİ Zirvesi’nde ele alınacak. Egekobider tarafından 28-29 Şubat tarihlerinde düzenlenecek zirve; İzmir Büyükşehir Belediyesi, HDİ Sigorta, Folkart ve Ege Kobi AŞ destekleriyle gerçekleştirilecek.

KOBİ Zirvesi, 28 Şubat’ta, İzmir Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde, saat 10.00’da kayıtla başlayacak. Sekiz oturumla 40 uzman konuşmacının katılacağı zirvede ayrıca yapılacak olan İş Köprüsü etkinliğiyle markalara işbirliği kurma fırsatı sunulacak. Zirvenin konuları; Finansa Erişim, İz Peşinde, Yetenek Kazanımı ve İstihdam, Dijitalleşme ve Yapay Zeka, Tarım Kobilerinde Bugün-Yarın, İş Köprüsü Görüşmeleri olarak belirlendi. Zirvenin finalinde tiyatro sanatçısı Yüksel Ünal’ın gösterisi de yer alacak.

“İşbirliği ve Güç Birliği Yapacağız”

Egekobider Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Bilek Egekobider’in kurulduğu günden bu yana KOBİ’lerin gelişmesi için çalışmalar yaptığını, Ege Kobileri Buluşuyor etkinliğinin de bölge ve ülke ekonomisi için faydalı sonuçlar oluşturacağını düşündüklerini ifade etti.

Bilek, “Bu etkinlikte işbirliği ve güç birliği yapacağımız ekonomi STK’ları, KOBİ’ler, üyelerimiz ve KOBİ’lere yönelik mal ve hizmet üreten çok kıymetli tedarikçilerimizle bir araya gelecek ve KOBİ’lerimize yönelik çözüm önerileri ve fırsatları paylaşacağız” dedi.  Bilek, etkinliğin öncelikli amacının KOBİ’lerin sorunlarına yönelik çözüm önerileri bulmak ve KOBİ’lere yönelik mal ve hizmet üreten sektör temsilcilerinin KOBİ’lerle etkin bir şekilde buluşmasını sağlamak olduğunu sözlerine ekledi.

About Post Author