Kültür

İyi Bak Dünyana İlhamıyla Üretilen “Yeryüzü” İzleyiciyle Buluşuyor

Kale Tasarım ve Sanat Merkezi’nin bu yıl işbirliği yaptığı sanatçı Seda Boy’un “İyi Bak Dünyana” felsefesinden ilhamla ürettiği “Yeryüzü” adlı eseri, 28 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında izleyici ile buluşuyor.

Türkiye’nin yeni mezun genç sanatçı adaylarının eserlerini aynı çatı altında buluşturacak olan BASE’e, Kale Tasarım ve Sanat Merkezi’nin (KTSM) desteği sürüyor. KTSM’nin bu yıl işbirliği yaptığı sanatçı Seda Boy’un “İyi Bak Dünyana” felsefesinden ilhamla ürettiği “Yeryüzü” adlı eseri, 28 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında izleyici ile buluşuyor.

Kale Grubu’nun ilk yılından itibaren desteklediği, son iki yıldır ise Kale Tasarım ve Sanat Merkezi’nin (KTSM) desteğini sürdürdüğü BASE, 28 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında ziyarete açılıyor.

Türkiye’nin yeni mezun genç sanatçı adaylarının eserlerini aynı çatı altında buluşturacak olan BASE’de, KTSM’nin bu yıl işbirliği yaptığı sanatçı Seda Boy’un “İyi Bak Dünyana” felsefesinden ilhamla ürettiği “Yeryüzü” adlı eseri de ziyaretçilerle buluşacak. Akaretler Sıraevler, Vişnezade, Süleyman Seba Cad. No:15, 34357 Beşiktaş/İstanbul adresindeki sergi ücretsiz olarak gezilebilecek.

About Post Author