Kültür

İyilik Şenliği’ne Geri Sayım Başladı!

Good4Trust’ın Şişli Belediyesi işbirliğiyle düzenlediği İyilik Şenliği, 28 Mayıs Cumartesi günü Nişantaşı Sanat Parkı’nda yapılacak. Şenlik, ekolojik ve sosyal açıdan sorumlu üreticiler ile bu ürün ve hizmetleri tercih eden “türetici”leri buluşturacak.

Ekolojik ve sosyal açıdan sorumlu üreticiler ile bu ürün ve hizmetleri tercih eden “türetici”leri buluşturan Good4Trust.org‘un, dördüncü kez düzenlediği şenliğe Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen 44 üretici katılacak. Doğa dostu üreticilerin ürünlerini sergileyip çeşitli sunumlar, uygulama ve deneyimleri gerçekleştireceği şenlikte, ayrıca panel, söyleşi ve atölyeler düzenlenecek.

Doğaya Dost Üretim

Adil ve doğaya dost üretim yapan “üretici” ve satın aldığı ürünün nereden geldiğini, çevreye zarar verip vermediğini inceleyen, daha çok yerel ürün kullanmaya özen gösteren “türetici”lerin buluştuğu Good4Trust.org, “çarşı” bölümünde, adil ve doğaya dost yöntemlerle üretilen ürünleri satışa sunuyor. Platformda ayrıca iyiliklerin paylaşıldığı ve teşvik edildiği bir bölüm de yer alıyor.

Daha İyi Bir Dünya için

Geleceğe daha iyi bir dünya bırakmak hayaliyle adil üreticilerin destekleneceği ve iyiliklerin paylaşılacağı şenlik, Şişli Belediyesi desteğiyle, 28 Mayıs Cumartesi günü 10:00-20:00 saatleri arasında Nişantaşı Sanat Parkı’nda gerçekleşecek.

Katılımın ücretsiz olduğu şenlik iyiliğe gönül veren herkese açık. İyilik Şenliği, sosyal medyada #İyilikİçinÜret, #İyilikİçinTüret ve #İyilikŞenliği2022 etiketleri üzerinden takip edilebilecek.

About Post Author