Biyoçeşitlilik

Sevginin İyileştirici Gücü Doğayı Koruyor

iyileştirici

Sevginin iyileştirici ve koruyucu gücüne inanan herkesi Evlat Edinme programına davet eden WWF-Türkiye, hediye arayışlarına cevap veriyor. Program tehlike altındaki türlerin korunmasına katkıda bulunuyor.

WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı), Sevgililer Günü’nde hem sevdiğine hem de doğaya anlamlı bir hediye sunmak isteyen herkesi Evlat Edinme programına çağırıyor. WWF-Türkiye’nin Evlat Edinme programı kapsamında sembolik olarak evlat edinilebilecek türler arasında panda, yunus, kaplan, deniz kaplumbağası, kutup ayısı, koala, büyük beyaz köpekbalığı, imparator penguen, fil, orangutan, saz kedisi, turna gibi türler yer alıyor.

Bağış tutarlarına göre de e-sertifika, bilgi kitapçığı, isme özel basılı sertifika, ekilebilir tohumlu kağıttan oluşan kartpostallar, turna ve saz kedisi için bez çanta, diğer türler için peluş oyuncak, kır çiçeği tohum topu gibi çeşitli hediyeler de sunulan programa yapılan bağışlarla, vakfın tür koruma çalışmalarına destek olunabiliyor.

Pek çok doğa felaketi ve afetle karşı karşıya kalınan bir yılın ardından doğayla uyum içinde yaşam için yeni bir başlangıç yapmanın ancak sevgiyle mümkün olduğunu hatırlatan WWF-Türkiye, sevdiklerine yaşam dolu bir armağan vermek isteyenleri evlat edinmeye çağırıyor.

About Post Author