İklim

UN Global Compact Liderler Zirvesi 1-2 Haziran Tarihlerinde!

UN Global Compact Liderler Zirvesi, 1-2 Haziran tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleşecek. Etkinlik; Birleşmiş Milletler, iş dünyası, akademi ve sivil toplum liderlerinin sürdürülebilirlik gündemini şekillendirmek üzere düzenleniyor.

Birleşmiş Milletler, iş dünyası, akademi ve sivil toplum liderlerinin sürdürülebilirlik gündemini şekillendirmek üzere gerçekleşecek UN Global Compact Liderler Zirvesi, 1-2 Haziran tarihlerinde çevrimiçi olarak düzenlenecek.

2 Haziran günü, Türkiye saati ile 11.30-12.30 saatleri arasında yapılacak “Tackling the Triple Plenatary Crises: The Role of the Private Sector in Europe” başlıklı oturumda, Kordsa CEO’su İbrahim Özgür Yıldırım konuşmacı olarak yer alacak.

Bugüne dek gerçekleşen ilerlemelerin değerlendirileceği zirvede; bilgi, kaynak ve finansman boşlukları ele alınacak. Kapsayıcı ve küresel etkinlik, tüm düzeydeki iş liderlerini ortak eylemde bulunmaları konusunda güçlendirmeyi ve gelecekteki liderlere çalışmalarına sürdürülebilirlik anlayışını yerleştirmeleri için ilham vermeyi amaçlıyor.

About Post Author