Sivil Toplum

Yeşil Bir Değişime Hazır mısın?

Green Business Summit

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü tarafından düzenlenen Türkiye’nin üniversite bazlı ilk iş dünyasında sürdürülebilirlik zirvesi Green Business Summit, 9 Nisan’da yaş, okul, sınıf farkı olmaksızın sürdürülebilirlik alanıyla ilgilenen herkese açık bir şekilde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) tarafından düzenlenen Türkiye’nin üniversite bazlı ilk iş dünyasında sürdürülebilirlik zirvesi Green Business Summit, 9 Nisan’da Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Sürdürülebilirlikle İlgilenen Herkesin Katılımına Açık

Yaş, okul, sınıf farkı olmaksızın sürdürülebilirlik alanıyla ilgilenen herkesin katılımına açık bir şekilde düzenlenecek olan Green Business Summit, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da iş dünyasının paydaşlarıyla daha yaşanılabilir bir dünya talep eden katılımcılarını tek bir amaç çerçevesinde buluşturacak.

“Birlikte Daha İyi Bir Geleceğe”

9 Nisan Pazar günü, 10.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek zirve gününde katılımcıları sürdürülebilirliğin farklı boyutlarına değinecek şirket sunumları, workshoplar ve bolca networking fırsatları bekliyor. Bain & Company ana sponsorluğunda yapılacak etkinlikte S360, Garanti BBVA, Eti ve çok daha fazla şirket ve konuşmacı iş dünyasında sürdürülebilirlik perspektifini geleceğe dair daha iyi bir bakış açısı kazanmak isteyen katılımcılara aktaracak.

Green Business Summit, “Birlikte daha iyi bir geleceğe” mottosuyla hayata geçti. Üçüncü kez düzenlenecek olan sosyal fayda odaklı iş dünyasında sürdürülebilirlik zirvesi bu yıl sertifikalı olarak gerçekleşecek.

About Post Author